Hopp til innhold

Golrennet - SpareBank1-cup

SpareBank1-cup

  • Når: 03.12.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Golsfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 03.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Bertheus Rosenlund Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Sundal, Ole Tinus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skredderberget, Sander Klubb Gol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Pål Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oleivsgard, Eivind Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorset, Sondre Engeseth Klubb Gol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslegard, Narve Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnegard, Gaute Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Odin Dokken Klubb Svene IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Feten, Peder Klubb Fjellet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingen, Niri Landerud Klubb Svene IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evans-brundtland, Nicholas Klubb Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ottar Rosenlund Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tretterud, Brede Roløkken Klubb Torpo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Maja Westad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thoen, Ingunn Klubb Fjellet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønnerød, Kristianne Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linderud, Una Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosendal, Anna Klubb Skrautvål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lappegard, Guro Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoen, Elin Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsteinsrud, Kristin Nicholson Klubb Fjellet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dokken, Maria Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidsgård, Selma Viko Klubb Gol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Feten, Guri Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Yangqiu Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oleivsgard, Gunhild Tørhaug Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lappegard, Marie Molde Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kahrs, Madicken Amundsen Klubb Gol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæternes, Ella Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Mari Østro Klubb Torpo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvanneberg, Mari Lindmo Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Friis, Vilde Hagen Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hatling, Andrine Øverland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingen, Nora Landerud Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Vetle Rype Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjøsæter, Sindre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Groven, Gard Reier Klubb Drammen Strong Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammersvik, Vetle Uhre Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjøntveit, Halvor Taalesen Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tretterud, Bjørn Herbrand Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix