Hopp til innhold

Jungerløpet distanserenn

Jungerløpet sitt distanserenn for klassene 13-16 år er ca 12 km langt og går i vekslende skogsterreng i traktene mellom Ormåsen og Junger med start og målgang på Ormåsen skistadion i Vestfossen. Rennet er i klassisk stil og har en drikkestasjon. For klassene 11-12 år er løpet på 5 km og følger lysløypa på Ormåsen. Samme dag arrangeres turrennet Jungerløpet på 23km for alle voksne klasser fra 17 år. Se vedlagte invitasjon for nærmere informasjon.

  • Når: 24.02.2018
  • Oppstart: 12:10
  • Hvor: Vestfossen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100
Start 24.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 11 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 12 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 13 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km klassisk felles

G 14 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 10 km klassisk felles

J 11 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix