Hopp til innhold

Konnerudrennet klassisk

Velkommen til Konnerudrennet 2017. Det er stor påmelding. Fremdeles muligheter for å etteranmelde seg for alle på rennkontoret i dag. Velkommen! -8 grader kl 0700 på stadion. Sone- / kretsrenn for 8 – 12 år Første start kl. 1000 Landsrenn for 13 år – senior. Første start kl 1200 Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Ordinær påmeldingsfrist gikk ut 03.12.17,

  • Når: 10.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eggum, Linus Valentin Marinius Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvenes, Olve Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engstrøm, Sebastian Negarden Klubb Hyggen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Sigurd Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landsend-Holo, Rasmus Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindtveit, Hilmar Livrud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Georg Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Emil Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Bastian Fog Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teien, Isak Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lomsdalen, Haakon Tandberg Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mogensen, Sander Blymke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Kristoffer Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schröder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edvardsen, Marius Gressli Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Christensen Klubb Nordre Sande IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversland, Olav Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Benjamin Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sesay, Erik Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Siljan, Siver Melbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anundskås, Håkon Tho Klubb Heddal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blindheim, Magnus Danielsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Kasper Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hennum, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utby, Eivind Fossen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanden, Olav Brandstorp Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søvik, Anders Magnus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Herman Bermingrud Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Eirik Paus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tharaldsen, Oliver Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Danda, Adam Leander Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidem, Oscar Alexander Yksnøy Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haavardsholm, Oliver Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helen, August H. Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hestvedt, Alexander Stokke Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Emil Mathias Martinsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solnørdal, Karl Havig Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestskog, Sander Andre Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engstrøm, Linnea Negarden Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engstrøm, Vilde Negarden Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Maiken Tabithe Gretland Klubb Sturla IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilsen, Mone Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knutzen, Lea Koi Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krokann, Ingvild Marie Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rist, Linnea Løvstad Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anmarkrud, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratteng, Linnea Marie Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Ava Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Milenkovic, Milica Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balnes, Annette Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botnen, Ida Sofie Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bråthen, Julie Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhn, Elisabeth Haugerud Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engh, Johanne Høegh Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavardsholm, Vilde Cammermeyer Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Linde Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skålevåg, Guro Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spangberg, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tvenge, Linnea Moen Klubb Hyggen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilhuus-Kiani, Noor Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyte, Thale Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solnørdal, Astrid Havig Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Guro Tho Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Kaia Wulff Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Sarah Reutervall Lundqvist Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Turunen, Mia Owsinski Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerås, Tiril Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jahre, Emilie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rustad, Linnea Margrethe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Cornelia Duun Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Danica Mae de Peralta Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalager, Anne Sofie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solhaug, Karina Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgvoll, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høyte, Martine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Joberg Horn, Vilde Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsverk-Helgestad, Mathea Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsverk-Helgestad, Isabella Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Johanna Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baklid, Jenny Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pilskog, Marie Océane Duyckaerts Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Rebekka Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Anundskås, Jon Tho Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, André Maté Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørge, Christopher Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skistad, Erik Stavås Klubb Strømsgodset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjeglerud, Ole Christian Fredriksen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsstuen, Oscar Henrik Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moland, Mons Kjærås Klubb Stokke IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Christian Oscar Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westgaard, Einar Lund Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ihlebæk, Petter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Vemund Næss Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juel, Jonas Slettemark Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjeldaas, Thor Anton Klubb Nordre Sande IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandsdalen, Øystein Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Morten André Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valset, Herman Borring Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Elieson, Morten Horn Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fenstad, Ståle Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hulløen, Tor Einar Klubb Eggedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kihle, Ståle Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nielsen, Kristoffer Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix