Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil

Velkommen til Konnerudrennet 2017. Det er stor påmelding, men vi tar fremdels imot etteranmelding. Pr. 4.12 har vi masse snø og flotte forhold. Snødybde på Konnerud er i dag 26 cm + kunstsnø som er er lagt som underlag i løypenettet. Sone- / kretsrenn for 8 – 12 år Første start kl. 1000 Landsrenn for 13 år – senior starter ca 1230 Ordinær påmeldingsfrist var 03.12.17 - etteranmelding pågår online så lenge vi har ledig startnummer Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter.

  • Når: 09.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bredesen, Andreas Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Linus Valentin Marinius Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerli, Eirik Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Filseth-vanvelzen, Balder Eric Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Markus Kjernaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvf, Mikael Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvland, Kasper Leer Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Monstad, Peder Malm Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Natvig, Nils Maanum Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Bjørn Vidar Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skretteberg, Fredrik Lande Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Jesper Spone Klubb Heggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tostrup-Kval, Isac Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birknes, Henrik Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brein, Emil Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Busland, Sondre Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dagestad, Nils Jørgen Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fadnes, Felix Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gihle, Anders Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff-Wang, Theo Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hostvedt, Lucas Nilsen Klubb Svene IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Imenes, Theodor Isene Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsin, Sondre Solstad Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Ask Klubb Hyggen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindtveit, Hilmar Livrud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Georg Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvland, Kasper Leer Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risløv, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risnes, Bo Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Edvard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, André Stavås Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæternes, Tumi Geirsson Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Johannes Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andressen, Sander Wensaas Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Elias Røsholt Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Damskog, Oscar Klubb Hyggen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Noah Libekk Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen, Christian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmås, Even Temte Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønsson, William Fjeld Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaiser, Henrik Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lomsdalen, Haakon Tandberg Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Oliver Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midthjell, Ole-Martin Skovly Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mogensen, Sander Blymke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rastad, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Hans Klubb Tinn IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skotte, Sondre Holmen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørstad, Vemund Prem Heltzer Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Marius Gressli Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Marius Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hostvedt, Oscar Nilsen Klubb Svene IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Berger Klubb Nordre Sande IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Sindre Løken Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langedrag, Herman Vennerød Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Jon Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Magnus Skourup Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Benjamin Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjander-Opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelbred, Borgar Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubberud, Sigurd Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søby, Sindre Andreas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Sondre Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sondre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birknes, Marius Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidissen, William Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunnerød, Kolbjørn Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmann, Mathias Rike Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaiser, Martin Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Lars Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lohne, Ulrik Pharo Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Johannes Aleksander Høstmark Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Markussen, Kristoffer Øverby Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Prestegård, Marcus Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storjohann, Aleksander Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaaje, Anders Usterud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge-Moe, Kristian Klubb Botne SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerli, Kristian Brostigen Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Febakke, Anders Egeland Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjellerud, Tord Klubb Svene IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannevold, Håkon Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørnsen, Viktor Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laurendz, Magnus Frium Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rokke, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stampe, Magnus Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Botnen, Lars Peder Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Mats Herholdt Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordbru, Lukas Olai Aakerøy Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ording, Frederik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Olav Aukan Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Jørgen Alexander Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Sigurd Sellæg Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Disch Olsrød, Nicolai Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Max Klubb Hyggen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Max Gotfred Tho Klubb Heggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Damskog, Christian Klubb Hyggen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Oscar Alexander Yksnøy Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidissen, Oliver Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eklind, William Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Knut Magnus Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Gabriel Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Graff-Wang, Liam Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebretsen, Guttorm Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaiser, Kristian Klubb ROS, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ording, Edvard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Prestgard, Iver Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustadbakken, Syver Elling Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Nikolas Klubb Heggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sigernes Jagland, Halvor Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Oscar Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødeskaug, Magnus Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østvold, Simen Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Linnea Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aaserud, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engstrøm, Linnea Negarden Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engstrøm, Vilde Negarden Klubb Hyggen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Frida Kirsch Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilsen, Mone Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Andrea Løken Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knap, Maria Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Ane Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljåsen, Hedda Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedaas, Hermine Feiring Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenersen, Erika Aukan Klubb Heggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveia-Nilsen, Inger Elise Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilhuus-Kiani, Ava Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Amalie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Cecilia Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kwiatkowska, Sara Katarzyna Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Marie Marthinsen Klubb Hyggen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Milenkovic, Milica Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Hedda Louise Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Emma Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Maya Sophie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Nelly Camilla Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødeskaug, Nora Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balnes, Annette Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Botnen, Ida Sofie Olebakken Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhn, Elisabeth Haugerud Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Una Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Nanset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Oda Solum Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storaker, Maja Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vannebo, Christine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ida Weber Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøen, Sanna Wirum Klubb Sturla IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fadnes, Filippa Bertelsen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilhuus-Kiani, Noor Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunnerud, Oda Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjorthøy, Celine Christoffersen Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Höglund, Emma Kristine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knap, Ella Bjørnerud Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Johansen, Jenny Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Kaja Tangnes Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rehn, Sarah Yangqiu Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Sara Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schröder, Lisa Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Marte Spone Klubb Heggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solnørdal, Astrid Havig Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Kaia Wulff Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjønnes, Kaia Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovdejord, Ingeborg Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Dina Møller Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Mina Akiko Horni Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Sarah Reutervall Lundqvist Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernerud, Anine Schrader Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Signe Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsnes, Selma Olave Hole Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerås, Tiril Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jahre, Emilie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Ellen Pernille Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rismark, Emmy Margrethe Klubb ROS, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåtto, Christina Rohr Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spangberg, Hedda Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sulusnes, Sofie Eide Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Volden, Kristina Vibe Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øieren, Erle Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverby, Mari Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Lea Gundersen Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Karoline Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helmen Trontveit, Gjendine Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgheim, Marie Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høgvoll, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnusson, Johanna Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Baklid, Jenny Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Åbyholm, Julie Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingvild Tronstad Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålsgard, Ingrid Gylterud Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Rebekka Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Herfoss, Guro Seline Klubb Drangedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Oskar Johan Kjellsbøl Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensrud, Andreas Hårberg Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Setlo, August Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skistad, Erik Stavås Klubb Strømsgodset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vangsnes, Edvard Reier Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Herholdt Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Madsstuen, Oscar Henrik Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Leo Fossholt Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Onsaker, Asbjørn Lund Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Paus, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svestad, Martin Bøe Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vagli, Sondre Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Westgaard, Einar Lund Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Breivik, Emil Andre Klubb IL Bevern Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brenna, Vegard Skårdal Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Alexander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grusd, Fredrik Arne Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgman, Mikael Ripel Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ihlebæk, Petter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kamsvåg, Styrk Hundseid Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Meen, Jens Innleggen Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyvoll, Daniel Olai Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Bjørn Markus Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandsdalen, Øystein Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Åberg, Emil Klubb Ørn, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Elieson, Morten Horn Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Muri, Sondre Rennehvammen Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan