Hopp til innhold

Tour de Ski Ringeriks-Kraft - Prolog - AVLYST

AVLYST pga for få påmeldte. Rennkollisjon med NM jr og Ungdomsbirken antas å være noe av årsaken. Tour de Ski Ringeriks Kraft Prolog TdS RingeriksKraft er en tour som består av 4 renn fordelt på over dager på Kleiva og Ringkollen. Det første rennet er en prolog på 1 km som vil telle tidsmessig inn i touren i tillegg til å være prologen for sprinten som går dagen etter. Det andre rennet er et vanlig distanserenn med intervallstart. Det tredje rennet er en sprintfinale basert på prologen dagen før. Det siste rennet er en jaktstart opp en «monsterbakke» med målgang på toppen. Starttidene for siste renn vil være basert på poeng som omregnes til sekunder og vinneren i hver klasse er første mann opp. For å være med i touren må løperen være med på alle 4 rennene.

  • Når: 12.03.2016
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Krokkleiva
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2016 Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 12.03.2016 Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støa, Kristian Marinus Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeland, Leonard Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Teodor Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjørven, Sjur Raastad Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøkleby-Karlsrud, Håkon Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Piippo, Markus Svalestuen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selstø, William Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grytnes, Simon Skjeldal Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhagen, Alexander Borge Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pjåka, Andreas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slevikmoen, Jøran Granum Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk

G 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentzen, Oskar Jæger Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk

G 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kammerud, Kristian Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Piippo, Mika Svalestuen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Christian Rohr-Torp Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud, Trym Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Marie Elis Nordseth Klubb Fossekallen IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sognelien, Agate Maribo Klubb Soknedalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomasrud, Anette Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøvnes, Thea Olivia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie-Johansen, Jenny Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Hedda Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Treangen, Ida Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Kirstine Opsahl Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerås, Tiril Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnusson, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rismark, Emmy Margrethe Klubb ROS, IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øieren, Erle Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk

J 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk

J 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomasrud, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Haugsbygd IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix