Hopp til innhold

KM langrenn klassisk Buskerud - FLYTTES TIL KONNERUD - NB! NY PÅMELDING!

Flyttes til Konnerud pga vær-/temperaturprognoser i Hemsedal. NB! Alle må melde seg på til KM-rennene på Konnerud på nytt, opprinnelige påmeldinger til Hemsedal gjelder ikke. Kretsmesterskap for Buskerud for klassene 13 år til senior. SpareBank1-cup for 13 år t.o.m. junior.

  • Når: 16.01.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Gravset
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 16.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulsaker, Erlend Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veslestølen, Magnus Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Vestfossen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herheim, Eskil Mæland Klubb Geilo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melaaen, Eivind Klubb ROS, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjøen, Martin Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjögren, Alfons Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Louie Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huso, Jakob Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Vegard Holm Klubb IL Bevern Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsaker, Sindre Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utby, Eivind Fossen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentzen, Oskar Jæger Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bryhn, Magnus Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melaaen, Jostein Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudningen, Halvor Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristian Klubb Vestfossen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Vebjørn Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Dahl Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sydtskow, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Geir Blom Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bryhn, Bernhard Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugeto, Samuel Christoffer Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ruud, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Simonsen, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjøen, Tore Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Ida Kaasa Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Anne Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Junger, Fia Madeleine Solhaug Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Liv Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmen, Signe Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Kari Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kure, Johanne Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linderud, Eiril Lystad Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longfjeld, Johanna Sofie Klubb Vikersund IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Augdal, Maren Filseth Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Eivor Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Nesbyen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Glassverket IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Glassverket IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Vestfossen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saugerud, Amanda Skyttersæter Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Hokksund IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjögren, Tyra Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løken, Gina Klubb Hemsedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langdalen, Camilla Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Inger Anita Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Nina Jeanette Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Eivind Røe Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rudningen, Andres Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Soldal, Sveinar Lunde Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveaas, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiås, Erik Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhn, Kristoffer Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaget, Vetle Ulrichsen Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Øystein Hatlestad Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Jakob Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrer, Even Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix