Hopp til innhold

Kverneland Bil Jæren - Volvorennet 2023

Invitasjon til Kverneland Bil Jæren – Volvorennet 2023 Jæren Alpinklubb vil i samarbeid med Kverneland Bil Jæren invitere til kretsrenn i SSL og SL lørdag 4. og søndag 5. februar 2023 STED: Ålsheia, Sirdal Skisenter KLASSER: Alle klasser. Storslalåm lørdag og Slalåm søndag PÅMELDING: Gjøres online senest torsdag 2. februar 2023 på www.minidrett.no Påmeldingsinfo: Thomas Liland-Vik (Mobil: 93416811)

  • Når: 4.2 - 05.02.2023
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Ålsheia
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 05.02.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 04.02.2023 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Olai Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ousdal, Ole Andre Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Olai Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ousdal, Ole Andre Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hvidsten, Marius Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lodtz, Velin Johannes Hestnes Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ovedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Thormod Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hvidsten, Marius Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lodtz, Velin Johannes Hestnes Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ovedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østebøvik, Thormod Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Erland, Even Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Seim, Aleksander Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erland, Even Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Seim, Aleksander Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Thage Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Thage Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Odland, Salve Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Riise, Jonas Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Christoffer Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Kristian Austbø Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Soland, Jacob Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Sondre Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duplenskiy, Mikhail Stanislavovich Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Duplenskiy, Viktor Stanislavovich Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Odland, Salve Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Jonas Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rydland, Christoffer Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Kristian Austbø Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Østebøvik, Sondre Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Salte, Bastian Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Soland, Oscar Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Spasov, Filip Kolev Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Salte, Bastian Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Soland, Oscar Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Spasov, Filip Kolev Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Martine Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Martine Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Oline Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hegdal, Rikke Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hvidsten, Nora Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søraunet, Atina Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Oline Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hegdal, Rikke Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hvidsten, Nora Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjæveland, Live Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Søraunet, Atina Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Leona Cecilie Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rydland, Leona Cecilie Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tjørhom, Amanda Beate Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Varhaug, Iben Reiestad Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sivertsen, Veslemøy Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sivertsen, Synnøve Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tjørhom, Amanda Beate Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Varhaug, Iben Reiestad Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Tryggve Tobias Klubb Sandnes IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Tryggve Tobias Klubb Sandnes IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøttjord, Geir Asle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Borgersen, Olav Dag Klubb Sandnes IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grøttjord, Geir Asle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTB