Hopp til innhold

Trollrennet KM sprint fristil

Trollrennet 2. KM Sprint Fristil

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engstrøm, Siver Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Elliot Lie Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsvig, Benjamin Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flakk, Erlend Lima Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Åbjørn Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Tønnes Lie Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Tobias Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krakstad, Vegard Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Endre Stulien Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Handeland, Vegard Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Harket, Henry Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lian-Eneroth, Brede Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Olav Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Oftedal, Johannes Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedeler, Martin Nathanael Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Harket, William Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjetilstad, Harald Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Møller, Magnus Hauge Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stormoen, Brage Glende Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vennesland, Petter Lien Klubb Birkenes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiby, Tuva Lian Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Eleah Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sofie Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rinden, Lotta Åmlid Klubb Valle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Sveva Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedeler, Maria Klubb Birkenes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsgjerd, Tora Magdele Østvold Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovig, Marie Klubb Birkenes IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Il Vindbjart Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Oftedal, Rakel Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Omdal, Sara Klubb Il Vindbjart Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Tomine Lie Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Idland, Elina Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Liane, Emilia Helgesen Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stormyr, Mille Svantesson Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grant, Elisabeth Fennefoss Balchen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bøylestad-Landa, Olav Klubb Froland IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02
NTB