Hopp til innhold

Trollrennet KM klassisk

Trollrennet 1. KM Klassisk

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engstrøm, Siver Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ravndal, Elliot Lie Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedsvig, Benjamin Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Elias Leander Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Åbjørn Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravndal, Tønnes Lie Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Handeland, Vegard Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lian-Eneroth, Brede Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Olav Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Johannes Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Johan August Robstad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjetilstad, Harald Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiby, Tuva Lian Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøvold-Fofonka, Eleah Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sofie Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rinden, Lotta Åmlid Klubb Valle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvold-Fofonka, Sveva Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsgjerd, Tora Magdele Østvold Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Kristine Klubb Il Vindbjart Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Rakel Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omdal, Sara Klubb Il Vindbjart Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ravndal, Tomine Lie Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Idland, Elina Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liane, Emilia Helgesen Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grant, Elisabeth Fennefoss Balchen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Robstad, Harald Stulien Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Elieson, Morten Horn Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Isaksen, Arild Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindblom, Frode Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smeland, Rune Klubb Vegårshei IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB