Hopp til innhold

Hovdenrennet/KM fristil

Velkommen til Åpningsrennet og KM fristil - Hovdenrennet 2022. Eget opplegg i Grendehuset fredag kveld kl. 1800 med sesonginformasjoner - se eget program. Søndag inviterer Hovden Skigymnas til en felles teknikkøkt samt skileik for de yngste på stadion.

  • Når: 10.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 10.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 10.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 10.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 10.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 10.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Seim, John Øverland Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møvik, Mille Gundersen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løyning, Anna Opedal Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Mari Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Ida Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Liane, Emilia Helgesen Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB