Hopp til innhold

KM rulleski

Årets KM rulleski i Sandnes Sparebank Arena 22. oktober. Årets KM vil bli i fristil. Sonerenn for 12 år og yngre. Egen veteranklasse i klassisk stil. Se invitasjon for informasjon og løypekart. Er du født i 2007-2010? Bli gjerne med på Elon Vest samling denne helgen, se eget arrangement for dette. Det er opprettet en egen skicross klasse for 11-12 år nybegynnere, for dem som ikke har gått skirenn tidligere. 10 år og yngre og de som skal gå skicross starter ca 14:45.

  • Når: 22.10.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Sandnes Arena
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.10.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 22.10.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse Nybegynner 11-12 år skicrossløype - felles Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.10.2022 Klasse Veteran Kvinne Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 22.10.2022 Klasse Veteran Menn Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Felles 6 - 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Jonas Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bilstad, Mia Grønsund Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjøndal-Røvde, Pernille Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Danial, Adam Sheemon Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eiken, Lydia Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosse, William Aasland Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Dina Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønsund, Nikolai Øvestad Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Guro Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølleberg, David Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laputjov, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravndal, Tomine Lie Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Sara Louise Øvrebø Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogen, Ingeborg Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Julie Kverneland Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trydal, Rebekka Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Veen, Valentin Nese Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Martin Klubb Figgjo IL Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 - 8 år Øvelse 1 km fri

Felles 9-10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Auran, Sondre Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Danial, Adam Sheemon Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellevseth, Samuel Risberg Klubb Sandnes IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engstrøm, Siver Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudjonsson, Tristan Mani Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gunnestad, William Tjessem Klubb Sandnes IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hillestad, Ivo Fasting Klubb Sandnes IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Idland, Elina Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Liland, Aslak Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Madland, Lyder Mæhle Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinez, Malena Holmen Klubb Sandnes IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Sverre Hatling Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravndal, Elliot Lie Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Marius André Øvrebø Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Seidel, Sjur Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjørestad, Hedda Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogen, Ragnhild Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsvig, Benjamin Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Elisabeth Kverneland Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Veen, Olivia Nese Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 9-10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sømme, Elias Nygård Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Tord Bratland Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reine, Adrian Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 7 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Paulsen, Birk Bratland Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 7 km fri

G 16 år - 7 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 7 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 7 km fri
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 7 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse 7 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse 7 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tormodsæter, Tilde Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiken, Deborah Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogen, Malena Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsgjerd, Tora Magdele Østvold Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Konradsen, Heike Lie Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Nybegynner 11-12 år skicrossløype - felles - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandvik, Milla Sofie Øvrebø Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Nybegynner 11-12 år skicrossløype - felles Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse Nybegynner 11-12 år skicrossløype - felles Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Bendiksby / NTB