Hopp til innhold

SI Duathlon Melshei

Da har vi gleden av å igjen invitere til årets Sprint Duathlon i Melsheia! . Årets utgave har følger en trase, hvor de eldste i gruppe 3 skal ha vending på toppen av Brekkafjellet – 150 høydemeter opp fra løypens laveste punkt. Kortere løp i enklere terreng for de yngre. Informasjon om rennet finnes her: https://www.dropbox.com/s/0texxr5tc8vym6t/Invitasjon%20SI%20Duathlon%202022.pdf?dl=0

  • Når: 19.06.2022
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Sandnes Arena
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.06.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.06.2022 Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2022 Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.06.2022 Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjøndal-Røvde, Tomine Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Eide, Daniel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Grastveit, Dina Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Grønsund, Nikolai Øvestad Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Gunnestad, William Tjessem Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Hillestad, Ivo Fasting Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Ravndal, Elliot Lie Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon
Navn Vestbø, Fredrik Ringheim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Gruppe 1 felles - 2013 eller yngre Øvelse Skiathlon

Gruppe 2 felles 2010 - 2012 - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Reine, Adrian Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Sømme, Elias Nygård Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse Gruppe 2 felles 2010 - 2012 Øvelse Skiathlon

Gruppe 3 - 2009 og eldre - Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Larsen, Even Madland Klubb Kverneland Ski Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse Gruppe 3 - 2009 og eldre Øvelse Skiathlon
NIF-EPI01, 01