Hopp til innhold

Km del 1 Søndag, Agder og R.land

KM BLIR ARRANGERT PÅ SANDRIP Oddersjaa SSK og Vindbjart Ski ønsker velkommen til KM del I på Sandrip, Søndagens renn er klassisk sprint. (Fristil for klassene 8-10 år) Første startende på Sødnagens KM sprint klassisk blir klokken 10:30 Startlister for rennet vil bli gjort tilgjengelige på terminlisten ila. Lørdag ettermiddag. Støtteapparat for arena må også melde seg på i Min Idrett eller registrere seg med vedlagt QR kode. Les vedlagt smitteverntiltak, informasjonsskriv med løypekart og QR kode for registrering. Startliste og resultater: http://vindbjart.com/ski/2022/01/21/km-del-1-pa-sandrip-22-og-23-januar-startlister-og-resultatlister/

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Sandrip
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elias Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Udø, Eivind Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mjåland, Sebastian Skjelbred Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Andreas Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Listog, Hermine Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Listog, Synne Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Malina Hammer Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aggvin, Olivia Ruth Grumheden Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk

Støtteapparat 11-14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Bakka, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Birkeland, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Anja Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Magne Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Dale, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Duncan, Jon Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Eritsland, Asbjørn Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Flem, Bjørn Erik Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Frigstad, Ernst Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Gjesteland, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Grindheim, Svein Ketil Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hagen, Torstein Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hauan, Knut Albert Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hauan, Heidi Hodne Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hia, Jofrid Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Kleppa, Gunvor Anita Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Krogh, Raymond Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Kvien, Elisabeth Hagelsteen Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Mehus, Arne Storaker Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Olsen, Helene Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Ommundsen, Harald Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Riise, Ørjan Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Sola, Kjetil Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Straume, Stein Føreland Klubb Valle IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Svela, Gjøran Klubb Bjerkreim IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Svela, Stine Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Per Even Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Turi Ottersland Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Vatne, Kristin Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Vatne, Rakel Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet

Støtteapparat 15 år - Senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Ausland, Ådne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Bakka, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Bjåstad, Arne Erik Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Flem, Bjørn Erik Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Frigstad, Linda Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Grindheim, Svein Ketil Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Hauan, Knut Albert Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Hauan, Heidi Hodne Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Kastenhuber, Simon Klubb Sirdal Skilag Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Kleppa, Gunvor Anita Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Kolbeinsvik, Stian Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Mollestad, Tore Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Per Even Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Turi Ottersland Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Vik, Sverre Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet

Støtteapparat 8-10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Anja Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Magne Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Hagen, Torstein Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Kleppa, Gunvor Anita Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Laugaland, Audun Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Listog, Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Olsen, Helene Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Egil Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Nina Mikalsen Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Syvertsen, Rune Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Per Even Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Turi Ottersland Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Vatne, Laila Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
NIF-EPI02, 02