Hopp til innhold

Vindbjartmixen

IL Vindbjart ski har gleden av å invitere til sprintstafetten "Vindbjartmixen"! Stafettlagene består av to løpere som går to etapper hver: 1. + 3. eller 2. + 4. etappe. Det kan være rene jentelag, rene guttelag eller en mix. Det kan være to løpere i samme alder eller en fra hver aldersgruppe. Klasseinndeling: 8 år og yngre, 9 + 10, 11 + 12, 13 + 14, 15 + 16, 17 og eldre. Løperne går i den klassen som den eldste løperen på laget tilhører. Derfor er det noen løpere som konkurrerer mot eldre løpere. Består laget av en gutt og ei jente, går laget i gutteklassen. Påmelding gjøres direkte i Sportsadmin vha. administrator i egen klubb. Administrator sender e-post til ski@vindbjart.com dersom det er behov for å mikse lag mellom forskjellige klubber. Viktig: Møt opp i ekstra god tid for avhenting av startnummer!

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Vennesla
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 og 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Byberg, Elias Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellingsberg, Aksel Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hægeland, Fredrik Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Listog, Synne Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13 og 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Udø, Eivind Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 og 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanesen, Tobias Haugeplass Klubb Birkenes IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eilertsen, Tellef Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Godtfredsen, Martin Uleberg Klubb Øvrebø IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 17 - 20 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellingsberg, Anders Klubb Øvrebø IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleveland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse G 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsberg, Vilde Klubb Øvrebø IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haabesland, Aksel Lauvås Klubb Øvrebø IL Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri

G 9 og 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haagensen, Jacob Klubb Øvrebø IL Klasse G 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjær, Milian Olai Klubb Øvrebø IL Klasse G 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mykland, Lars Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11 og 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frustøl, Martine Hægeland Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Greibesland, Tilde Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mykland, Ingrid Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 og 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haabesland, Kaja Lauvås Klubb Øvrebø IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løvdal, Maren Klubb Øvrebø IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syvertsen, Ina Emilie Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øksendal, Natasja Klubb Øvrebø IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15 og 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hægeland, Martha Klubb Øvrebø IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slettedal, Elina Klubb Øvrebø IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 og 16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 17 - 20 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Kverneland Ski Klasse J 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heia, Eline Klubb Il Vindbjart Klasse J 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Il Vindbjart Klasse J 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse J 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse J 17 - 20 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ferning, Malin Victoria Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helgemo, Matilda Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri

J 9 og 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Ida Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birkenes, Lovise Seim Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Byberg, Oda Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Sofie Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skutlaberg, Lily Johanna Bjørkås Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stray, Olivia Bech Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterfjell, Maina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Mathilde Øye Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 og 10 år Øvelse Sprint stafett fri

Støtteapparat 13-15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Bjorvand, Janne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Haabesland, Bjørn Inge Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Hægeland, Arild Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Kleveland, Jan Ivar Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Løvdal, Trond Steinar Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Mjaaland, Kristoffer Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Riise, Ørjan Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Torgersen, Siv Kathrine Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet
Navn Øksendal, Terje Morten Klubb Tonstad IL Klasse Støtteapparat 13-15 år Øvelse annet

Støtteapparat 16 år - junior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Ausland, Ådne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet
Navn Omfjord, Per Rune Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 16 år - junior Øvelse annet

Støtteapparat 8-12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Balchen, Kristin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Birkeland, Line Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Birkenes, Anders Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Bjorvand, Janne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Byberg, Leif Rune Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Dale, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Eivindson, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Ellingsberg, Simon Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Greibesland, Kjersti Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Haabesland, Bjørn Inge Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Hagen, Elin Honnemyr Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Hægeland, Arild Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Kjær, Helge Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Mjaaland, Kristoffer Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Mykland, Anstein Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Olsen, Helene Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Refsnes, Inger-Lise Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Egil Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Nina Mikalsen Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
Navn Stokke, Øyvind Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-12 år Øvelse annet
nif-epi04, 04
VM snøsport