Hopp til innhold

Suldalsrennet

Velkommen til Suldalsrennet 12. februar kl 13.00 i lysløypa på Gullingen! Barnerenn 0-7 år kl 12.30, med påmelding på stadion. Ein har mindre lettelsar i smitteverntiltak og me har nå kiosk og varmestove.

  • Når: 12.02.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Gullingen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 12.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjuvsland, Jone Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Åbjørn Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Jacob Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havrevoll, Amund Hiim Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølhus, Johannes Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjuvsland, Gaute Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetland, Vetle Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørke, Åmund Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøsang, Sivert Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjetilstad, Harald Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus-Vik, Askil Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Marius André Øvrebø Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Jonathan Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldalselv, Linea Helgevold Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furseth, Brit Maria Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandsgård, Victoria Heggebø Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik, Milla Sofie Øvrebø Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelmeland-Larsen, Emilie Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøsang, Ingeborg Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjølhus, Anna Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklebust, Emma Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Cecilia Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østebø, Jenny Bakka Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Eline Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Havrevoll, Astrid Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetland, Kristiane Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ørjasæter, Frida Steinbru Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Folgerø, Lars Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mjølhus, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nerheim, Vebjørn Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ness, Geir Magne Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vikingstad, Einar Bertrand Klubb Avaldsnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Støtteapparat og foresatte - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ivar Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Christiansen, Anja Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Gjuvsland, Edel Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Heggebø, Lars Magnar Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Hjorteland, Ranveig Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Jøsang, Anne Beate Heimdal Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Moe, Aslak Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Ness, Geir Magne Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Seim, Vidar Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
Navn Sjo, Linda Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat og foresatte Øvelse JA
nif-epi04, 04
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam