Hopp til innhold

KM del 2

Hjelmeland- og Suldal il inviterer til KM del 2 i Suldalsheia. Det blir klassisk distanserenn laurdag og sprintstafett i fristil søndag. Sjå vedlagt informasjon og løypekart. Velkommen til skihelg i Ryfylke! Startlister for søndag er under arbeid, kjem så snart dei er klare. Første heat startar klokka 11.00, siste start blir omlag 13.30. Nøyaktige starttider vil stå i den ferdige startlista. Heatoppsettet blir omtrent slik: 2 heat i 8-10 år 1 heat j 11-12 år 1 heat g 11-12 år 1 heat j 13-14 år 1 heat g 13-14 år 1 heat j 15-16, g 15-16 og kvinner junior 1 heat menn junior og senior

  • Når: 19.2 - 20.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Mosvatnet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 19.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170
Start 20.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300
Start 19.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjuvsland, Jone Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Åbjørn Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn alsosi, reda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Asprusten, Andreas Landro Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjuvsland, Jone Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Åbjørn Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duncan, Finlay Tobias Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Ailo Hammer Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havrevoll, Amund Hiim Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Finlay Tobias Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjuvsland, Gaute Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ørke, Åmund Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeldstad, Ailo Hammer Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjuvsland, Gaute Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Havrevoll, Amund Hiim Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hetland, Vetle Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ørke, Åmund Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oluka, Roald Emuge Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjetilstad, Harald Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Madland, Lyder Mæhle Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krag, Jonas Mæhle Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Madland, Lyder Mæhle Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehus-Vik, Askil Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havrevoll, Astrid Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mehus-Vik, Askil Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandvik, Marius André Øvrebø Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldalselv, Linea Helgevold Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelmeland-Larsen, Emilie Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaage, Ingrid Leirvåg Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaage, Linnea Leirvåg Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandvik, Milla Sofie Øvrebø Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tuntland, Linnea Mikalsen Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Malina Hammer Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Malina Hammer Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Cecilia Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Havrevoll, Astrid Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asprusten, Mari Landro Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berge, Eline Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Helgøy, Ingeborg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vik, Cecilia Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ohe, Herman Emil von der Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Duncan, Jon Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Even Madland Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mjølhus, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nerheim, Vebjørn Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønningen, Bent Ove Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjølhus, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nerheim, Vebjørn Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam