Hopp til innhold

Trollrennet dag 2

Trollrennet Dag 2 Sone og kretsrenn Fristil for alle klasser fra 8 år -19/20 + senior Ingen Etteranmelding, pga koronapandemien.

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Støtte apperat 15år - Senior Øvelse annet Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elias Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flakk, Erlend Lima Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Udø, Eivind Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Eirik Sandkleiv Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Johan August Robstad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hardem, Tobias Finnerud Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andreas Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Fofonka, Sveva Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Ida Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Eleah Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Støtte apperat 11-14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Balchen, Kristin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Dale, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Rysstad, Caroline Klubb Valle IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Udø, Karina Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet

Støtte apperat 8-10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Balchen, Kristin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Flakk, Siri Lima Klubb Birkenes IL Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Sjøvold, Maj Helen Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Nina Mikalsen Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Egil Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Syvertsen, Rune Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
nif-epi04, 04
VM snøsport