Hopp til innhold

BLINK junior

OBS OBS Det er deltagerbegrensninger

  • Når: 6.8 - 07.08.2021
  • Hvor: Sandnes
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.06.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.08.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.08.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 19/20 år - 8 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 8 km klassisk

K 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mæland-Herheim, Synne Klubb Geilo IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri

M 19/20 år - 16 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Cenek, Jachym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Petrini, Giacomo Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 16 km klassisk

M 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Cenek, Jachym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Normann, Sander Røed Klubb Froland IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
NIF-EPI02, 02
NTB