Hopp til innhold

BLINK Ungdom

BLINK Ungdom er i år åpen for påmelding for klubber i Rogaland+ Sirdal skilag/Tonstad IL. Mer informasjon om distanser og program kommer etterhvert. Denne påmeldingen gjelder for begge dager. OBS: EGET ARRANGEMENT FOR JUNIOR KLASSER 19-20 år. Arrangøren kan vurdere å åpne for påmeldinger fra Agder på et senere tidspunkt, dersom dette blir aktuelt vil alle klubber få tilsendt informasjon umiddelbart

  • Når: 6.8 - 07.08.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sandnes Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.06.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.08.2021 Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eiken, Anton Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Houge-Thiis, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moskvil, Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausel, Millian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Houge-Thiis, Skjalg Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Magnus Birger Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13-14 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Gramstad, Mathias Høiland Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Nilsen, Vetle Klubb Sirdal Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km

G 15-16 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km

G 17-18 år - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 17-18 år Øvelse 7,5 km

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Sondre Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Liland, Aslak Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicklasson, Leon Arn Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Versland, Tomas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkedal, Matheo Nådland Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eide, Daniel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fahle, Vitus Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausel, Noah Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn tjessem, william førde Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hiim, Inger Lovise Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skårland, Jenny Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Eiken, Deborah Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Versland, Andrea Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skretting, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Hannah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæstad, Linnea Sulen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13-14 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Lenning, Pernille Husebø Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Skandsen, Ingrid Sagen Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km

J 15-16 år - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Njærheim, Ine Helberg Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiken, Lydia Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetland, Marlene Nordland Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Amalie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Karen Johanne Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinnes, Sarah Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Malin Matilde Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17-18 år - 6 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17-18 år Øvelse 6 km
NIF-EPI01, 01
NTB