Hopp til innhold

SI Rullen

Sandnes IL inviterer til SI Rullen i Sandnes Arena, Melshei. Rennet arrangeres i fristil 12 år og yngre. 13 år og eldre går klassisk fellesstart. For korrekte løypelengder, se invitasjon. Aldersklasser blir slått sammen for gi gode felt.

  • Når: 26.09.2021
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Sandnes Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 26.09.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønsund, Nikolai Øvestad Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvestad Grønsund, Nikolai Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiken, Anton Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Houge-Thiis, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thaule, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn tjelta, sebastian aronsen Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finset, Liam Daniel Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finset, Liam Daniel Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglestad, Jone Helgøy Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Houge-Thiis, Skjalg Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løland, Ole Martin Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

G 16 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Sondre Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finset, Lilje Elise Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Houge-Thiis, Ole Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen-Tjelta, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eide, Daniel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fahle, Vitus Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hillestad, Ivo Fasting Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn tjessem, william førde Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestbø, Fredrik Ringheim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiken, Deborah Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høien, Nicoline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lenning, Pernille Husebø Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

J 16 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiken, Lydia Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høien, Emeline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Malin Matilde Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km klassisk felles

Menn junior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Asbjørn Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Even Madland Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01
NTB