Hopp til innhold

Kretsrenn 2 dager Hovden-UTSATT

NB! Rennene utsettes inntil videre. Alle arrangement er innstilt inntil videre. I samband med at Sørvest Cup for juniorer og seniorer skal være på Hovden, blir det også arrangert et kretsrenn for alderen 8-16 år. Rennet er i første omgang kun åpent for løpere fra Agder og Rogaland. Her er en del restriksjoner i forhold til Korona. Dermed blir rennet arrangert i muligens flere Kohorter. Vi legger opp til at hver deltaker kan ha med hver sin ledsager. Om en må kutte noen ledsagere vil det være i de eldste klassene en kutter først. Viktig at alle som skal være med som ledsagere registrer navn ved inngang til Kohort område. Det er 2 renn denne helgen. Følg med på vår nettside med oppdateringer på kohorter osv. http://hovdenskigymnas.no/sorvest-cup-og-kretsrenn-hovden

  • Når: 23.1 - 24.01.2021
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse G-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 23.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

G-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G-14 Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G-14 Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G-14 Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G-14 Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G-14 Øvelse 3 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn White, Selma Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn White, Selma Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB