Hopp til innhold

SørVest cup junior og senior Hovden-UTSATT

NB! Rennene er utsatt på ubestemt tid. Nye regler og alle arrangement innstilles inntil videre. Velkommen til første renn i SørVest cup langrenn 2021. Inndeling i to kohorter. Egne regler for støtteapparat og tilstedeværelse på stadion. Første renn av i alt tre rennhelger for kretsene Agder og Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane. Fristil distanse lørdag og klassisk distanse søndag. All info: http://hovdenskigymnas.no/sorvest-cup-og-kretsrenn-hovden

  • Når: 23.1 - 24.01.2021
  • Hvor: Hovden langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindanger, Jørgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Lindanger, Jørgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Jørgen Vatshelle Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Hjalmar Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fredvik, Aleksander Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindblom, Frode Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
NTB