Hopp til innhold

Junior VM Mønstring, Hovden - AVLYST

NB!! VM mønstring er avlyst grunnet Covid-19 situasjonen og NSF langrenn har besluttet at rennet ikke skal avholdes. Vi kommer tilbake til refusjon av startkontingent m.m.

  • Når: 18.12 - 20.12.2020
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.12.2020 Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2020 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn junior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
fnugg