Hopp til innhold

Haukelirennet Alpint SL-ny dato

Haukelirennet SL - ny dato 18. april Kun for løpere fra Agder & Rogaland Skikrets. (Avgjørelse om gjennomføring av renn onsdag 14. april kl. 15:00)

  • Når: 18.04.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Haukelifjell Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.04.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 18.04.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.04.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 18.04.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 18.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 18.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Waldmann, Jo Wilhelm Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Thormod Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skåden, Magnus Millen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Halvard Andreas Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Eskil Øvregård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Even Øvregård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Münter, Henrik Eidbo Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tobiassen, Marius Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Olav Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Mats Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Riise, Jonas Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Soland, Oscar Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Soland, Jacob Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Waage, Sindre Seglem Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Waldmann, Pihl Hiorth Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Sondre Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård, Lucas Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Leah Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Matland, Jenny Mathea Bro Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Louisa Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Handeland, Louise Storaas Våge Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moseidjord, Lykke Isabelle Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Münter, Eva Eidbo Klubb Arendal Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Sophia Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tobiassen, Kristina Klubb Arendal Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waage, Tuva Seglem Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Høgheim, Live Seglem Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Høgheim, Frida Seglem Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Matland, Selma Margrethe Bro Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lieng, Anine Gabrielsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTB