Hopp til innhold

Hovdenrennet

NB! Vi åpner for påmelding klasse 8-10 år ut torsdagen 2359. Hovdenrennet er kun åpent for utøvere fra Agder og Rogaland Skikrets, samt utøvere som har sine studieplass i vår krets (Hovden Skigymnas /Sirdal Ski). Utøvere fra andre kretser kan IKKE delta pga. skiforbundets vedtak og koronaveileder frem til og med 31.12.2020 Som følge av dette er rennet fra 11 år og oppover. Om det ikke skulle være så mange som melder seg på vil vi åpne opp for påmelding for 8-10 år fra torsdag 10.12 kl 0900-2359. Online påmelding via din klasse. Følg med for oppdatert info på http://hovdenskigymnas.no/hovdenrennet-2020

  • Når: 12.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Tobias Klubb Imås, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Øvrebø IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eskeland, Anders Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Øvrebø IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krakstad, Vegard Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hægeland, Fredrik Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Kristian Andreas Klubb Herefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smeland, Johan Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Sondre Sangvik Klubb Søgne Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smeland, Nils Henrik Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaarer, Torgeir Fatnes Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eskeland, Anne Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjestsen-Hauge, Elvira Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabesland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tarnyagina, Maria Dmitrievna Klubb Imås, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glamsland, Julia Helling Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn White, Selma Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eskeland, Vår Klubb Gjerstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gasteren, Amanda Gjedrem van Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Emilie Viken Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrevik, Emilie Reme Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aslaksen, Nea Fjone Klubb Imås, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Lotte Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Sofie Ådneram Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Gjeving IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Clausen, Eirik Klubb Plogen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Torkel Klubb Øvrebø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindanger, Jørgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fredvik, Aleksander Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Arild Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Stefan Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Even Madland Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Torgersen, Pål Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB