Hopp til innhold

SSK-rennet

Oppdatert informasjon: Det vil være et avgrenset område ved start- og målområdet som kun er forbeholdt utøvere. Her blir det utlevering av startnummer og premiering. Fortløpende premiering for aldersklassene 6-12 år etter målgang. Felles premiering klassevis. SSK-rennet arrangeres i år i Sirdal skiarena på Tjørhom. Vi ønsker å legge inn noen elementer fra langrennscross slik vi kjenner tidligere SSK-renn. Det er nulltoleranse for deltakere, støtteapparat og funksjonærer med luftveissymptomer. Totalt antall tilstede ved arrangementet sitt avgrensede området skal ikke overstige 200 personer. Oppmøteregistrering via Qrona.nif.no. Hovedparkering er ved skytebane/kraftstasjon. TENK SMITTEVERN!

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Tjørhom
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19-20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19-20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Anna Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Dina Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Sondre Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Jermund Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Liland, Aslak Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinnes, Ingrid Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Uleberg-Kvinen, Torje Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Versland, Tomas Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausel, Millian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bokn, Mikkel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Vetle Klubb Sirdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reigstad, Snorre Emil Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen-Tjelta, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eide, Daniel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Runar Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fahle, Vitus Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausel, Noah Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maridakis, Aurel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reigstad, Brage André Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Versland, Andrea Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæstad, Linnea Sulen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grubben, Lisa Klubb Sirdal Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bokn, Kamilla Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Uleberg-Kvinen, Oda Klubb Sirdal Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torgersen, Dina Sofie Falkenberg Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindanger, Jørgen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19-20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19-20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB