Hopp til innhold

Sørlandsparken Grand Prix 2020

Oddersjaa SSK ønsker velkommen til rulleskirenn på Skandinavisk Trafikksenter, SØRLANDSPARKEN. 1.November kl 11:00. Rennet er todelt. Første del er sprint fri fellesstart. Andre del er distanse fellesstart friteknikk for 12 år og yngre og klassisk for 13 år og eldre. Se vedlagt invitasjon. Rulleskirennet inngår i Høstkarusellen til Otra, Vindbjart og Oddersjaa. Løpere fra andre klubber er selvsagt velkommen til å delta.

  • Når: 01.11.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Skandinavisk Trafikksenter SØRLANDSPARKEN
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.10.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse G 7 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130
Start 01.11.2020 Klasse G 8 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130
Start 01.11.2020 Klasse G 9 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 10 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130
Start 01.11.2020 Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 13 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130
Start 01.11.2020 Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 7 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 8 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150
Start 01.11.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 170
Start 01.11.2020 Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.11.2020 Klasse Menn senior Øvelse Sprint, fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tørressen, Kasper Klubb Fløy- Ski Klasse G 10 år Øvelse Sprint, fri

G 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse Sprint, fri

G 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjorvand, Nicolai Liulin Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse Sprint, fri

G 13 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse Sprint, fri

G 14 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint, fri

G 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint, fri

G 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint, fri

G 9 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse Sprint, fri

J 11 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint, fri

J 12 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse Sprint, fri

J 14 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri
Navn White, Selma Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse Sprint, fri

J 15 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse Sprint, fri

J 16 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint, fri

J 7 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møvik, Mille Gundersen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 7 år Øvelse Sprint, fri
Navn Søvik, Sofie Ådneram Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 7 år Øvelse Sprint, fri

J 8 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jølstad, Emmeline Reme Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse Sprint, fri

J 9 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Lotte Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri
Navn Jølstad, Emmeline Reme Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri
Navn Viken, Mathilde Øye Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Sprint, fri

K 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri

K 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri

M 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri

M 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri

M 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
nif-epi04, 04
NTB