Hopp til innhold

SandripRullen

IL Vindbjart ski ønsker velkommen til rulleskirenn i anlegget på Sandrip. Rennet inngår som en del av høstkarusellen som vi arrangerer sammen med Oddersjaa SSK og Otra IL. "SandripRullen" vil bli arrangert på samme måte som vi gjorde under rulleskirennet "Smååsane opp": Det blir sprint i fristil, først med prolog med intervallstart og deretter finaleheat med fellesstart basert på tidene fra prologen (på tvers av alder og kjønn). De yngste går kort løype (1 km) mens de eldste (fra ca. 13 årsklassen) går lang løype (2 km). Etteranmelding mulig inntil 30 minutter før start, men meld veldig gjerne på i Min idrett i forkant. Vi forholder oss selvsagt til smittevernsreglene.

  • Når: 24.09.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Vennesla
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.09.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.09.2020 Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2020 Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kort løype - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Johannes Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Bakken, Josefine Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Bjorvand, Nicolai Liulin Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Bjorvand, Nicolai Liulin Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Byberg, Elias Klubb Øvrebø IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Ellingsberg, Aksel Klubb Øvrebø IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Kleiveland, Olivia Klubb Fløy- Ski Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Løvdal, Maren Klubb Øvrebø IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri
Navn Tørressen, Kasper Klubb Fløy- Ski Klasse Kort løype Øvelse Sprint, fri

Lang løype - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjorvand, Nicolai Liulin Klubb Oddersjaa SSK Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Djupvik, Lotte Klubb Oddersjaa SSK Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Lang løype Øvelse Sprint, fri
NIF-EPI01, 01
Pedro Lemos