Hopp til innhold

KM rulleski

Oddersjaa SSK og IL Vindbjart ski ønsker velkommen til KM på rulleski for Agder og Rogaland på Sandripheia. Alder fra 2013 (8-årsklassen) og eldre. Det blir i fristil for alder 8 (2013) til 12 (2009) som går et vanlig kretsrenn kl. 11.00. For KM-klassene 13 år (2008) og eldre går rennet i klassisk stilart (kl. 13.00). Pga smitterisiko vil klubbhus/garderober ikke være tilgjengelig i år. Pass på å melde på i riktig årsklasse (løperens alder i 2021). Mer info i innbydelsen som ligger under dokumenter. Distanser: 8-10 år: 1 km fri, 11-12 år: 2 km fri, 13-14 år: 3 km klassisk, 15-16 år: 6 km klassisk, K17-20 og K senior: 9 km og M17-20 + M senior: 12 km. NB! NB! Merk at rennet er delt i to med to ulike starttidspunkt, kl. 11.00 og kl. 13.00! Husk gjennomgang av egne koronaregler for KM (under dokumenter.)

  • Når: 12.09.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: -Vennesla
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 8 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 10 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 8 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse K 19 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse K 20 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 170
Start 12.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse M 20 år Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Ellingsberg, Aksel Klubb Øvrebø IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Fjelde, Tobias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri
Navn Tørressen, Kasper Klubb Fløy- Ski Klasse G 10 år Øvelse Distanse, fri

G 11 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Bakken, Johannes Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse Distanse, fri

G 12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Bjorvand, Nicolai Liulin Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Heia, Eirik Sandkleiv Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Ludviksen, Jakob Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Remkes, Sander Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse Distanse, fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Distanse, klassisk

G 16 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Lie, Johannes Kolstad Klubb Herefoss IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse Distanse, klassisk

G 8 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Johannes Klubb Il Vindbjart Klasse G 8 år Øvelse Distanse, fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse Distanse, fri

G 9 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elias Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Fjelde, Tobias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sandvik, Elias Holte Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse Distanse, fri

J 10 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 10 år Øvelse Distanse, fri

J 11 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Straume, Julie Marie Bjørkås Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse Distanse, fri

J 12 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Haabesland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri
Navn Stephansen, Kristina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse Distanse, fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordheim-Dalane, Thea Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn White, Selma Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse Distanse, klassisk

J 16 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Reenberg, Sofie Muren Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse Distanse, klassisk

J 8 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aggvin, Olivia Ruth Grumheden Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse Distanse, fri
Navn Møvik, Mille Gundersen Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse Distanse, fri

J 9 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Josefine Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Skutlaberg, Lily Johanna Bjørkås Klubb Il Vindbjart Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri
Navn Viken, Mathilde Øye Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse Distanse, fri

K 17 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Viga, Hedda Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse Distanse, klassisk

K 18 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse Distanse, klassisk

K 19 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Jalakas, Aiki Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19 år Øvelse Distanse, klassisk

K 20 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 20 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 20 år Øvelse Distanse, klassisk

M 17 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse Distanse, klassisk

M 18 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Normann, Sander Røed Klubb Froland IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Ohe, Herman Emil von der Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse Distanse, klassisk

M 19 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19 år Øvelse Distanse, klassisk

M 20 år - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 20 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 20 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 20 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 20 år Øvelse Distanse, klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 20 år Øvelse Distanse, klassisk

Menn senior - Distanse, klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredvik, Aleksander Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Distanse, klassisk
NIF-EPI02, 02