Hopp til innhold

SI Rullen

SI Inviterer til SI Rullen. NB! Flyttet til 20. september pga. KM rulleski. Grunnet covid-19 situasjonen blir hele rennet arrangert med individuell start for alle utøvere. Løypelengder vil være lik som opprinnelig tenkt. NB! Minner om at dere må gi beskjed umiddelbart til rennleder ved påvist korona i dagene etter arrangementet. Ingen etteranmelding mulig grunnet begrensninger på antall. Fortløpende premieutdeling ved målgang. Ingen seremonier planlagt.

  • Når: 20.09.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sandnes Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 200
Start 20.09.2020 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn bekkeheien, Birgitte Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Jermund Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Høien, Emeline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Eskil Gilje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglestad, Jone Helgøy Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kverneland, Sondre Handeland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkeheien, Ole Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gramstad, Mathias Høiland Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Alexander Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglestad, Elias Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Daniel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Runar Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglestad, Oleander Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkeheien, Even Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thaule, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkeheien, Grete-Marie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjorland, Oda Versland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Martha Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høien, Nicoline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Laland, Evelin Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nærland, Vilde Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Live Ims Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Lerke Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salte, Mailen Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenberg, Leonora Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Anna Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mjåtveit, Karen Magrete Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Øksendal, Natasja Klubb Tonstad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Amalie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Malin Matilde Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Elisabeth Kverneland Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Veen, Olivia Nese Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hiim, Inger Lovise Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn karlsen, Kaia Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri

Menn junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Pedro Lemos