Hopp til innhold

SL Ålsheia Sirdal-se endring

På grunn av forholdene i Sirdalen, klarer vi ikke arrangere fullt renn, og har bestemt at alle barn opp til U12 skal kjøre renn??! Påmelding via Min idrett. Det blir vanlig trening for U13-14, U15-16 og Junior. frikjøring før renn, og dersom det er forhold til det, så blir det løype etter rennet er ferdig

  • Når: 02.02.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Sirdalen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 02.02.2020 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Jonathan Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Kelvin Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Felix Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gilje, Thage Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Arnfinn Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Melhus, Kristoffer Langfjæran Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Thygesen, Brage Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hvidsten, Marius Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lodtz, Velin Johannes Hestnes Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Runde, Tord Ree Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Svee, Alf Rune Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Thygesen, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søiland-Knutsen, Hermine Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hvidsten, Nora Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Melhus, Maiken Langfjæran Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Søraunet, Atina Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøttjord, Geir Asle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Visit Oslo