Hopp til innhold

KS-Rennet og KS-Skiathlon

Kverneland Ski inviterer til KS-Rennet og KS-Skiathlon Søndag 8.mars kl 12 Sirdal Skiarena, Tjørhom • KS-Rennet arrangeres for løpere 10 år og yngre i klassisk stil uten skibytte med individuell start. • KS-Skiathlon arrangeres for klassene 11 år og eldre med fellesstart og skibytte i klassisk stil og skøyting. • Klasser kan bli slått sammen ved start (se oppsett i Invitasjon og Løypelengder 2020) Arrangementet er fluorfritt for klassene tom 16 år. NB! Oppdaterte startlister med etteranmeldinger blir lagt til lørdag kveld. Velkommen!

  • Når: 08.03.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sirdal Skiarena, Tjørhom
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150
Start 08.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Lotte Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Karen Johanne Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veen, Olivia Nese Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heegaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Magnus Birger Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 12 år - 1+1 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 1+1 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heskestad, Kornelia Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heskestad, Olivia Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02
NTB