Hopp til innhold

Hovden i Farta 2020

  • Når: 16.1 - 19.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220
Start 19.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 17.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 16.01.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 220
Start 19.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 17.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 16.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 19.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 16.01.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 19.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 16.01.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 16.01.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 19.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 16.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 17.01.2020 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 19.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 17.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 16.01.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 18.01.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 235
Start 19.01.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 16.01.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 112,5
Start 17.01.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 112,5

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bredvei, Per Reinert Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super Kombinasjon

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Sørensen, Tim Felix Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening

G 9 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Super Kombinasjon

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Super-G

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Trening

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse Trening

J 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hille, Alma Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hille, Alma Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Oswald, Amalie Marten Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix