Hopp til innhold

Kverneland Bil Volvo Rennet SSL og SL

Lørdag Storslalåm SSL, søndag slalåm SL

  • Når: 8.2 - 09.02.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 08.02.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 08.02.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 09.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Jonathan Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Kelvin Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Felix Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Leitao, Thomas Kristian Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Jonathan Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Kelvin Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Felix Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Leitao, Thomas Kristian Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bø Knutsen, Eskil Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Erland, Even Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gilje, Thage Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Halvard Andreas Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erland, Even Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gilje, Thage Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østebøvik, Halvard Andreas Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Arnfinn Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Arnfinn Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nevøy, Jakob Hetle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nevøy, Jakob Hetle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Mats Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Olai Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Randulff, Jørgen Stecher Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Olai Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Randulff, Jørgen Stecher Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Soland, Oscar Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hvidsten, Marius Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lodtz, Velin Johannes Hestnes Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Svee, Jonas Jakobsen Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hvidsten, Marius Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lodtz, Velin Johannes Hestnes Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Runde, Tord Ree Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Svee, Jonas Jakobsen Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Celine Kalstø Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Leona Cecilie Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stecher, Helle Randulff Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Marthe Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Celine Kalstø Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Emilie Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rydland, Leona Cecilie Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Marthe Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Lotte Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathilde Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hegdal, Mina Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjæveland, Lotte Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Søiland-Knutsen, Hermine Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mathilde Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus-Thorvik, Sofia Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hvidsten, Nora Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Martine Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidhammer, Anna Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hvidsten, Nora Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Martine Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Vilde Bringedal Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus-Thorvik, Livia Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Oline Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Live Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Søraunet, Atina Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Vagle, Oline Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gabrielsen, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hegdal, Rikke Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjæveland, Live Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Søraunet, Atina Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Kvinne B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadland, Ida Angeles Wiig Klubb Sandnes IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadland, Ida Angeles Wiig Klubb Sandnes IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02