Hopp til innhold

KM SL Saudarenn er Avlyst

På bakgrunn av de anbefalingene som er kommet fra Helsemyndighetene og nå Norges Skiforbund avlyser vi KM i Sauda

  • Når: 14.03.2020
  • Hvor: SAUDA
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2020 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eidhammer, Kasper Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Jonathan Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asla-Jakobsen, Thias Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bø Knutsen, Eskil Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Eskil Øvregård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Even Øvregård Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Arnfinn Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Handeland, Louise Storaas Våge Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Lotte Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Annie Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dirksen, Kaya Cyrille Klubb Sauda IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dirksen, Merel Celine Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braadland, Ida Angeles Wiig Klubb Sandnes IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03