Hopp til innhold

Nyttårsrennet

NY DATO. PGA VELDIG DÅRLIGE VÆRMELDINGER FREMSKYNDES RENNET TIL SØNDAG 29. DESEMBER. STED BLIR OGSÅ ENDRET. RENNET BLIR I HØNEDALEN. START/MÅL VED SKYTTERHUSET. PARKERING NEDE VED HAUGEN VED ET AV DE TO ANVISTE ALTERNATIVENE. SE KART. DET BLIR IKKE MULIG Å KJØRE TIL START. GÅ PÅ SKI FRA PARKERINGEN. VEL MØTT! Påmelding via MinIdrett innen 27. desember. (alternativt e-post ktau@equinor.com om du blir for sen...) Gjesdal il inviterer til det tradisjonelle Nyttårsrennet på Tjørhom. Rennet går i fristil. Vi minner om fluorforbud i alle klasser opp til og med 16 år.

  • Når: 31.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Haugen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 31.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Figgjo IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heegaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Jonatan Sakvan Klubb Tonstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Vetle Klubb Sirdal Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Notvik, Aron Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjørmo, Fredrik Klubb Tonstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Såkvitne, Arild Augustin Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksendal, Natasja Klubb Tonstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østrem, Lea Camilla Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Soltvedt, Kaia Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Shafizadeh, Maja Ravndal Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjørestad, Hedda Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torgersen, Dina Sofie Falkenberg Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Linnéa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjørestad, Marita Hodne Klubb Kverneland Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sporaland, Erik Klubb Figgjo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stakkeland, Mattias Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sporaland, Eivind Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Odland, Svein Klubb Bjerkreim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02