Hopp til innhold

SI Rullen

NB: Alle klasser er skøyting. Sandnes IL kan med stor glede ønske velkommen til SI RULLEN. Det blir intervall start for 12 år og yngre i skøyting. For 13 år og eldre blir det fellesstart i 2km rundløype skøyting med innlagt spurtpris.

  • Når: 22.09.2019
  • Hvor: Sandnes Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 150
Start 22.09.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 170
Start 22.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 130
Start 22.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 150
Start 22.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse Fellesstart Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Jermund Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Runar Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Amalie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Våge, Torvald Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglestad, Jone Helgøy Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heegaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hogstad, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Veil, Simeon Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hviding, Belix Roaldsøy Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Tjessem, Benjamin Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse Fellesstart

G 14 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Tjessem, Benjamin Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse Fellesstart

G 15 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse Fellesstart

G 16 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse Fellesstart

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lobekk, Magnus Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Eskil Gilje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetland, Maia Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbø, Sara Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Henriette Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Salte, Mailen Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løyning, Johanne Fossan Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Benedicte Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Anne Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse Fellesstart

J 14 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse Fellesstart

J 15 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse Fellesstart

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Martha Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Benedicte Lura Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Sofie Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Nora Tjelta Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse Fellesstart
Navn Vinnes, Angela Kallevik Klubb Sportsklubben Vedavåg Karmøy Klasse K 17 år Øvelse Fellesstart
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix