Hopp til innhold

KM langrenn dag 2

KM Del 1/Trollrennet Dag 2 Sprint fristil

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Sirdal Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
André Marton Pedersen