Hopp til innhold

KM Rulleski

Vindbjart Ski og Oddersjaa SSK arrangerer KM på Rulleski 14.sept 2019 på den nye Rulleskibanen på Sandrip. Et flott, nytt anlegg med varierte løyper vil stå klart. Det vil bli kretsmesterskap i fri teknikk for klassene 13 år (født 2007) og eldre, mens det for de yngre blir vanlig kretsrenn. Er det noen i FH klassene som ønsker å delta så ta kontakt. Husk egen brikke og meld deg på før fristen 12. sept i riktig aldersklasse ( 8 år er født 2012). INGEN ETTERANMELDING. Innbydelse, Klasser og løypekart ligger som vedlegg.

  • Når: 14.09.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Sandrip
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.09.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 14.09.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.09.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Syvert Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjorvand, Nicolai Liulin Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelid, Isak Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Jonatan Sakvan Klubb Moi IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langfeldt, Nikolai Strand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Neteland, Elias Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilertsen, Tellef Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stakkeland, Martin Vatland Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eilertsen, Roald Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haabesland, Olai Lauvås Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Elias Holte Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvåg, Leander Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Såkvitne, Arild Augustin Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stephansen, Kristina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Neset, Frida Marie Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østrem, Lea Camilla Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalsås, Sanna Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mestad, Kristin Klubb Torridal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tverberg, Tobias Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fone, Erlend Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Isaksen, Arild Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sangesland, Thor Klubb Øvrebø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03