Hopp til innhold

Suldalsrennet

Tradisjonelt distanserenn i fristil på Gullingen. Eige barnerenn kl 12.30. På grunn av lite snø er rennet flytta frå lysløypa til Breiastølsdalen. Sjå heimeside for meir info.

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Gullingen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ørke, Åmund Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhus, Tor Olav Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steine, Torstein Straume Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steine, Thomas Straume Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikeså, Olav Jr Klubb Hylsfjorden IL - Skigr. Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gardsteig, Halvor Vaarvik Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gardsteig, Sømjo Vaarvik Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Niklas Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Åbjørn Marcussen Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Havrevoll, Amund Hiim Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaarer, Torgeir Fatnes Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggebø, Celina Sjo Klubb Vindafjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeland, Tuva Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bråtveit, Monja Goa Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Laugaland, Audun Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Lars Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Marcussen, Jens-Christian Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nerheim, Stig Morten Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ness, Geir Magne Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaarer, Anders Martin Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vikingstad, Einar Bertrand Klubb Avaldsnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01