Hopp til innhold

Kristiansand Skifestival 2019

Kristiansand Skifestival 2019 Oddersjaa SSK, Fløy Ski og Best Event AS inviterer til rulleskifest på Fiskebrygga i Kristiansand. For seniorklassene blir det et solid startfelt med flere landslagsløpere og løpere fra Veidekke sine lag. Løpere fra aldersbestemte klasser får en unik mulighet til å konkurrere sammen med Norges beste skiløpere. For alle klasser det det et begrenset antall plasser, påmelding vil bli stengt når antallet er oppnådd Det er dessverre ikke mulighet for etteranmelding etter påmeldingsfristen.

  • Når: 06.07.2019
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Gravane
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.07.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse K Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.07.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11-12 Øvelse 2 km fri felles

G 13-14 - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Jøsang, Sivert Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Vreim Jørgensen, Johannes Klubb Birkenes IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 13-14 Øvelse 2 km klassisk

G 15-16 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håverstad, Tobias Kerlefsen Klubb Birkenes IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles

J 11-12 - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Jøsang, Ingeborg Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11-12 Øvelse 2 km fri felles

J 15-16 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 Øvelse 3 km klassisk felles

K 13-14 - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse K 13-14 Øvelse 2 km klassisk felles

K Eldre Junior 19-20 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles

K Yngre Junior 17-18 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hægeland, Ina Klubb Øvrebø IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Mari Sollid Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Weng, Heidi Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M Eldre Junior 19-20 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Even Madland Klubb Kverneland Ski Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tverberg, Tobias Klubb Imås, IL Klasse M Eldre Junior 19-20 Øvelse 3 km klassisk felles

M Yngre Junior 17-18 - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kleveland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse M Yngre Junior 17-18 Øvelse 3 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Halfvarsson, Calle Klubb Svenska Skidförbundet Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Iversen, Emil Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røthe, Sjur Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
nif-epi04, 04
NTB scanpix