Hopp til innhold

Påskerennet

Det årlige Påskerennet i Sirdal for aktive og andre.

  • Når: 20.04.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn F Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Menn G Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn H Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Menn I Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn J Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn K Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Menn L Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn M Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2019 Klasse Menn N Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse Menn O Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.04.2019 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhra, Aleksander Tjørhom Klubb Sirdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammersmark, Aksel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Nikolai Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Tryggve Tobias Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Randulff, Jørgen Stecher Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Leitao, Thomas Kristian Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjæveland, Lotte Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Søiland-Knutsen, Hermine Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Maria Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråstein, Stine Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meling, Oda Helen Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnøy, Sanne Luhr Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjæveland, Live Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ødegård, Mari Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydland, Leona Cecilie Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stecher, Helle Randulff Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fotland, Annelise Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner F - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Ruth Trine Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Linn Veronika Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Kvinner F Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Henrik Olsen Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Andreas Olsen Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Ludvig Ravndal Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tom Kristian Roland Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Menn E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnøy, Anders Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn E Øvelse Storslalåm

Menn G - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Helge Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Jørgen Klubb Sandnes IL Klasse Menn G Øvelse Storslalåm
Navn Leitao, Kristian Øgreid Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn G Øvelse Storslalåm

Menn I - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Helge Sverre Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Grøttjord, Geir Asle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Hammersmark, Arne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Morten Klubb Sandnes IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sasa Klubb Sandnes IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Rød, Håvard Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn I Øvelse Storslalåm
Navn Tandrevold, Andre Klubb Sandnes IL Klasse Menn I Øvelse Storslalåm

Menn J - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fotland, Jan Magne Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn J Øvelse Storslalåm
Navn Mork, John Klubb Sandnes IL Klasse Menn J Øvelse Storslalåm

Menn L - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leistad, Gunnar Halstein Klubb Sandnes IL Klasse Menn L Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Hans Arthur Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn L Øvelse Storslalåm

Menn M - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Olav Dag Klubb Sandnes IL Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
Navn Thorvik, Bjørn Jakob Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn M Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01