Hopp til innhold

FIS Hovden 2019 etteranmelding

Hovden Sportsklubb i samarbeid med Hovden Skigymnas inviterer til FIS-renn i storslalåm og slalåm på Hovden 5-7. april 2019. Startgebyr: kr. 310 pr. renn - betaling ved påmelding. Rennkontor: I Hovden Sportsklubbs klubbhus - åpent 4.4 fra kl. 09:00. Lagledermøte: Klubbhuset, torsdag 4.4 kl. 20.00 - - - OBS: For eventuelt last minute etternølere vil det være YTTERLIGERE MULIGHET FOR ETTERANMELDING frem til kl. TORSDAG klokken 1200, dvs. kun timer før team captains meeting.

  • Når: 5.4 - 07.04.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 07.04.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310
Start 05.04.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ensrud, Mabel Margareta Larssen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Nora Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lund, Tonje Hånes Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrebø, Tuva Hoff Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Therese Brodal Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Hesjedal Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Holger Seterås Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurholt, Karen Elisabeth Klubb Njård Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barman-Jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Christian Greter Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Andrè Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Rasmus August Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østby, Vermund Grimstad Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Simen Ramberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03