Hopp til innhold

KM SL

KM i SL

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sirdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2019 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Østebøvik, Halvard Andreas Knutsen Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Embergsrud, Jonas Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Nikolai Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvik, Bendik Aadnøy Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Ludvig Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Soland, Oscar Tveteraas Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Waldmann, Jo Wilhelm Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Jonathan Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Karoliussen, Sverre Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Felix Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Kelvin Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sinnes, Johan Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Lotte Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Maiken Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Stine Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Maria Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvarven, Ella Bredland Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråstein, Stine Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Synne Flatheim Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Tuva Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Lena Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Karoliussen, Solveig Bøgwald Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Live Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Søraunet, Atina Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tiril Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Winge, Michelle Marthinussen Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Morten Auestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tom Kristian Roland Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marthinussen, Rune Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn G Øvelse Slalåm

Menn I - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøttjord, Geir Asle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sasa Klubb Sandnes IL Klasse Menn I Øvelse Slalåm
Navn Svaboe, Kåre Klubb Sandnes IL Klasse Menn I Øvelse Slalåm

Menn K - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøttjord, Geir Asle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn K Øvelse Slalåm

Menn M - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Olav Dag Klubb Sandnes IL Klasse Menn M Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix