Hopp til innhold

Fellestart Feed

Fellestart på Feed skiarena. Klasser og distanser blir endret/slått sammen. Det blir fellestart-sprint med start og mål på standplass. Se Tonstadil.no for tidsplan og oppsett. Endringer kan komme i forhold til antall påmeldte. Fluorfritt selvfølgelig for 16 år og yngre. Husk parkeringsavgiften på Feed skiarena!

  • Når: 20.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tonstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gjerde, Jonatan Sakvan Klubb Moi IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Grude, Magnus Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Midbrød, Andreas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Tollefsen, Trym Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vold, Sigbjørn Klubb Bjerkreim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri felles

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Magnus Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lunde, Mikkel Nordgård Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Såkvitne, Johannes August Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjørmo, Fredrik Klubb Tonstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tollefsen, Torje Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fosså, Sondre Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løyning, Herman Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pollen, Benjamin Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grude, Bjørn Mossige Klubb Helleland IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles

G 16 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Klubb Gry, IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Dalene, Erlend Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ellingsberg, Anders Klubb Øvrebø IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ohe, Herman Emil von der Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sporaland, Erik Klubb Figgjo IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sørbø, Joachim Klubb Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles

G 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Herikstad, Noa Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Kjørmo, Filip Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lobekk, Magnus Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Midbrød, Kristian Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Netland, Casper Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sinnes, Liam Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Skåland, Julian Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Såkvitne, Arild Augustin Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Thygesen, Trym Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Åmlid, Trygve Klubb Tonstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri felles

G 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Åbø, Vetle Mathias Klubb Tonstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri felles

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sinnes, Thea Klubb Tonstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Thanem, Erle Oline Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feed, Elise Klubb Tonstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kleveland, Anette Klubb Øvrebø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øksendal, Natasja Klubb Tonstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Åbø, Vilde Linnea Klubb Tonstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ueland, Åsta Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vold, Astrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Lena Klubb Gry, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Såkvitne, Sonja Alfrida Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Østrem, Lea Camilla Kjørmo Klubb Tonstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles

J 16 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Solbjørg, Ingrid Baasland Klubb Moi IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Eriksen, Martha Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Feed, Sofie Klubb Tonstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Skårland, Jenny Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Thanem, Iben Alice Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vold, Kristina Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skinnarland, Tuva Klubb Bødalen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørkli, Sanna Klubb Froland IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kleveland, Katinka Dorothea Rayner-Battle Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solbjørg, Ida Baasland Klubb Moi IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mikalsen, Njål Eirik Hole Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Solbjørg, Anders Baasland Klubb Moi IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bartolo, Lars de Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dalene, Arne August Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Kasper Dagsland Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Heggland, Håvard Klubb Froland IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øvland, Åsbjørn Langeland Klubb Øvrebø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Sondre Folkvord Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Henning Husmo Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nome, Eirik Klubb Marnardal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sporaland, Eivind Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix