Hopp til innhold

Haukelirennet Alpint

Haukelirennet alpint 2019. Plogen skiklubb inviterer til alpin renn i Storslalåm (SSL) og Slalåm (SL). Se vedlegg for mer informasjon.

  • Når: 16.2 - 17.02.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vågslid
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner over 21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner over 21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 16.02.2019 Klasse Menn over 21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Menn over 21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybing, Leon Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Cornelius Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Embergsrud, Jonas Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Nikolai Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Embergsrud, Jonas Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Heine Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Nikolai Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Gard Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Midtgarden, Halvor Aarnes Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rue, Vegard Funderud Klubb Rjukan IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenbergsen, Luca Spak Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Carl Viktor Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stielstra, Järvi Kjetil Klubb Sauda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Rudy Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Sebastian Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Seltveit, Stian Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Trym Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Waldmann, Jo Wilhelm Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Theo Dørheim Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Gabriel Fjeldstad Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Waldmann, Jo Wilhelm Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Bendik Mogen Klubb Rjukan IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Konstad, Lars Veen Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hille, Alma Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ingrid Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hille, Alma Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Tilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rue, Kaja Kjus Klubb Rjukan IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Sandnes IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Sanne Haug Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hamre, Mille Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Håheim, Siri Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbrekk, Tuva Moe Klubb Sauda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokke, Nora Klubb Skien Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråstein, Stine Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråstein, Stine Søndervik Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønnessen, Hedvig Theodine Engh Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Oda Karoline Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Macek, Maja Klubb Rjukan IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frantzen, Ane Klubb Rjukan IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Macek, Maja Klubb Rjukan IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Menn over 21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stangeland, Einar Vignir Klubb Skien Alpinklubb Klasse Menn over 21 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02