Hopp til innhold

VM uttak, jr Sprint, arr: lørdag 15.12

  • Når: 14.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukli, Sophia Klubb Stratton Mountain School Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhle, Alexander Klubb Geilo IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henjesand, Erlend Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knoph, Ole-Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolstadbakken, Anders Klubb Rogne IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundteigen, Martin Engh Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maclean, Alec Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjelstad, Andreas Klubb Syril IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Polsrød, Magnus Wedege Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Oscar Andreas Langford Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangjordet, Thomas Bråten Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vermeulen, Mika Klubb AUT Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen