Hopp til innhold

VM - mønstring dag 1

  • Når: 14.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix