Hopp til innhold

Sandripløpet

Velkommen til Sandripløpet! NB! Rennet arrangeres på Høgås skisenter, Evje! Se innbydelsen. Vi minner om at Langrennskomiteen i Norges Skiforbund har innført fluorforbud i klassene til og med 16 år. Vedtaket gjelder fra og med sesongen 2018/19 og omfatter fluorholdige glidprodukter. https://www.skiforbundet.no/ars/nyhetsarkiv/?npid=79918&page=Fluorforbud

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 12.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eilertsen, Syvert Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cruickshank, Torbjørn Wallevik Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Tellef Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hageland, Kristian Klubb Øvrebø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Sean Victor Klubb Søgne Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håbesland, Leander Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røraas, Markus Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsene, Preben Klubb Vindbjart, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Njåmo, Stein Tobias Gjulem Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøgh-Tobiassen, Bastian Fibiger Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Cruickshank, Johannes Wallevik Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Øvrebø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Theo Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eilertsen, Roald Torgersen Klubb Øvrebø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsland, Nils Klubb Vindbjart, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røraas, Mathilde Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røraas, Maline Kåsene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neset, Frida Marie Klubb Vindbjart, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omfjord, Solveig Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westgaard, Amalie Heisel Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Idland, Herborg Klubb Figgjo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hageland, Ingrid Johanne Klubb Øvrebø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mestad, Kristin Klubb Torridal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Emil Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvland, Åsbjørn Langeland Klubb Øvrebø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabø, Arild Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeland, Marius Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Isaksen, Arild Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindblom, Frode Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Omfjord, Per Rune Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sangesland, Thor Klubb Øvrebø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02