Hopp til innhold

Hovdenrennet

Åpningsrennet i skikretsen - inngår i kretscupen 2018-2019

  • Når: 08.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntzen, Dennis Skogheim Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bersås, Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Sigurd Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Sondov Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Mikkel Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smeland, Johan Klubb Birkenes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Åland, Birk Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøy, Noah Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Abusland, Tønnes Emil Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Eirik Soma Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Sondre Soma Klubb Ternen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Herikstad, Roar Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Høiåsen, Jens Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Syvert Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Øystein Klubb Nesflaten IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Andreas Eikemo Klubb Ternen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Jonas Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Eirik Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Idland, Vetle Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Johannes Vreim Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Njåmo, Stein Tobias Gjulem Klubb Imås, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Espedal, Simen Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Herikstad, Martin Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Apeland, Emil Vassbotten Klubb Rein, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjørhom, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Jone Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohe, Herman Emil von der Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Birk Hestås Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjone Aslaksen, Theo Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Herikstad, Noa Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Endre Stulien Klubb Otra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørvåg, Leander Klubb Imås, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Håkon Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Ida Dybing Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eivindson, Sofie Eieland Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Vindbjart, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølberg, Gabrielle Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Netland, Filippa Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Maria Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaastjønn, Mari Klubb Åmdal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Anne Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ersland, Ingeborg Eikemo Klubb Ternen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Vindbjart, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Kari Stulien Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Christina Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Guro Marie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ersland, Julie Soma Klubb Ternen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haga-Aamlid, Vilja Elise Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Vindbjart, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hylland, Hedda Holte Klubb Vinje IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiåsen, Tomine Klubb Vindbjart, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tarnyagina, Maria Dmitrievna Klubb Imås, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engenes, Ann-Malen Klubb Rygene IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Linnéa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lien, Kirsten Klubb Røldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Emil Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Jørgen Klubb Torridal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Thor Arild Klubb Gry, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Ramsfjell, Kevin Brekken Klubb Figgjo IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Vehus, Erik Nordjordet Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Jan Sverre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosså, Stian Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Didrik Graham Klubb Vestbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Ole Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Arild Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Stefan Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Sindre Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dagfinn Breistein Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Kristoffer Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Abraham Klubb Fløy- Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Steinsland, Gjermund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix