Hopp til innhold

KS-Rulleskirenn

Kverneland Ski inviterer til tradisjonelt rulleskirenn på Kvernaland torsdag 27. september 2018. Oppmøte ved Kvernhallen på Frøyland skule. Første start kl 17.30. På grunn av arbeid på sykkelstien er løypa for 1,5 og 2 km endret. Se løypekart. Parkering ved TKS og Gamle smia når parkeringsplassen ved skolen er fylt opp. - Startliste rev1 er lagt ut - se dokumenter under -

  • Når: 27.09.2018
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Kvernaland, Kvernhallen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.09.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 27.09.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 27.09.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 27.09.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 27.09.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 27.09.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.09.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkeheien, Even Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn karlsen, Kaia Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ueland, Oda-kristine Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Øie, Didrik Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkeheien, Ole Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Noah Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegelstad, Lucas Retsius Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogedal, Espen Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Niebuda, Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reve, Andreas Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røe, Brage Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Thomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Alexander Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Kristoffer Nagell Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrøy, Andreas Lindefjell Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Notvik, Aron Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Våge, Magnus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Livar Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettebø, Nikolai Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Linus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Markus Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmebakken, Elling Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovda, Mika Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mauland, Marius Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensland, Markus Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrethsen, Lucas Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogedal, Filip Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lobekk, Magnus Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nagell Busch, Marius Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Bjørnar Adrian Klubb Kverneland Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lobekk, Ole Bakka Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrethsen, Emilie Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bru, Sanna Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reve, Ingrid Undheim Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Benedicte Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skandsen, Ingrid Sagen Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie, Rikke Klubb Sandnes IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egeland, Linnea Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egeland, Martine Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Lena Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Kamilla Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elemy, Michelle Aardal Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erfjord, Anne Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Åsta Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helberg Njærheim, Ine Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogedal, Maren Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevland, Ida Sofie Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Paulsen, Sigrid Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkeheien, Grethe Marie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Martha Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Selma Horpestad Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Emilie Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Uva Martine Haga Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Egeland, Synne Haver Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Lerke Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenskjold-Olsen, Henriette Eaves Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Roth, Inger Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Totland-Løvås, Livia Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hove, Linnèa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjåland, Sunniva Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix